Podaruj mi trochę słońca – stylizacja z moim (nie)ulubionym kolorem

Cześć 🙂

Każdy z nas lubi co innego – w modzie, kuchni, właściwie w każdej dziedzinie życia. To wszystko sprawia, że jesteśmy wyjątkowi i jedyni w swoim rodzaju. To my tworzymy ten świat i dzięki tej różnorodności jest taki niesamowity 🙂

Idąc ulicami uwielbiam patrzeć na otaczających mnie ludzi. Każda z mijanych osób jest na swój sposób wyjątkowa. Może mi się to podobać lub nie, ale tak jest.

Ale życie byłoby nudne, gdybyśmy wszyscy lubili to samo i tak samo myśleli na każdy temat. Nuda prawda?

Czasem jest tak, że pod wpływem różnych zdarzeń, po prostu zmieniamy zdanie na jakiś temat, swoje upodobania czy preferencje. To całkiem normalne zjawisko. Nie jesteśmy wtłoczeni w sztywne schematy tego jacy mamy być. Życie jest tak niezwykle nieprzewidywalne, że można polubić coś czego do tej pory się nie lubiło, zrobić coś czego do tej pory się obawialiśmy. Możemy zaskoczyć samych siebie takimi zmianami. Wystarczy otworzyć się na życie 🙂 a kto wie może polubimy coś, co omijaliśmy bezsensownie szerokim łukiem?

Tak też było ze mną.

Zawsze trzymałam się ustalonych wcześniej schematów i bezpiecznych opcji. Chyba w każdej dziedzinie swojego życia. Odwaga przyszła z czasem i doświadczeniem. Nie ukrywam, że życie postawiło na mojej drodze ludzi którzy też mieli duży wpływ na przełamanie tych moich schematów.

Również modowych 🙂

Postanowiłam zaszaleć i postawić na kolor, który był jednym z ostatnich na jaki bym się odważyła. Żółty – bo o nim mowa – to zdecydowanie kolor w którym nie potrafiłam sobie wyobrazić samej siebie. A jednak..

…może nie jest to stylizacja z dużą dawką tego koloru, ale od czegoś trzeba zacząć przełamywanie barier 🙂 Bluzkę kupiłam rok temu (!), ale dopiero teraz zdecydowałam się na jej ubiór. Postawiłam na połączenie z eleganckim granatem 🙂 Brąz, granat, żółty. Co sądzicie o takim miksie kolorów? 🙂

Ja się czuję w nim genialnie 🙂

Bluzka – Orsay

Spodnie – Orsay

Torebka – Orsay

Buty – Orsay

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.